Counter Strike

Ce altceva mai jucati sau ati vrea sa jucati ?

Moderator: Wussie

oooooo
Nou venit

Mesaj de oooooo » Sâm 30 Dec, 2006 3:20 pm

si sa stii si tu ma ubermensch sau cum so scrie ca jucaotri de cs NFS si Fifa is cei mai renumiti jucatori din lume adica cei mai buni ca unii prfesionisti ;)

Psycho
Initiat

Mesaj de Psycho » Sâm 30 Dec, 2006 7:43 pm

Jocurile sunt renumite, ceea ce implica si jucatorii sa fie renumiti. Asta nu inseamna obligatoriu ca sunt profesionisti. De exemplu Materazzi, chiar cada nu se afla prin topuri, tot este cunoscut, pentru ca jocul este foarte cunoscut. Dar de Mark King cine a auzit? Desi el e in primii 20 de jucatori.

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Sâm 30 Dec, 2006 8:49 pm

Ca sa nu fie confuzii vreau sa anunt ca nu am facut inca nici un server de CS, nici cu Steam si nici fara. Ceea ce vedeti cu totii in pagina de monitorizare a serverelor brailene sunt exact asta: servere brailene, pe care eu le-am reunit intr-o singura pagina ca sa le puteti vedea voi toate la un loc. Nu inseamna ca sunt ale mele !
Dealtfel stiu ca la CS probabil nu vor disparea niciodata cheaterii pentru ca majoritatea jucatorilor sunt mult prea obisnuiti sa triseze, in ciuda Steam-ului si a programelor anti-cheating. Adevarata problema sunt (pardon) jucatorii de CS, si de aia nu ma grabesc sa fac server pentru ei...
Consider ca la momentul asta exista destule si e timpul ca brailenii sa mai incerce si alte jocuri mai curate.
==> Born to frag <==

Sycron
Nou venit

Mesaj de Sycron » Sâm 01 Mar, 2008 3:54 pm

Parcă aţi fi incepători...

Cumpăraţi STEAM , jucaţi pe servere highskill , cunoscute ... şi cheaterii nu sunt o problemă pentru că nu au ce căuta...

Eu sunt de acord cu creearea unui server de cs in reţeaua nimbus!

Scrie răspuns