O propunere...

Cereri si sugestii legate de acest forum.

Moderator: Wussie

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

O propunere...

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Sâm 05 Noi, 2005 10:44 pm

Dupa parerea mea, forumul ar fi mult mai interesant daca ar avea mai multe topicuri despre diferite lucruri ... in primul rand ar fi bun un topic "Bancuri", "Cafeneaua jucatorilor" s.a
In al doilea rand ar fi bine dak s-ar putea pune poze mai mari dekat 6kb si 80/80 ... e mult prea mic ( parerea mea).

Astept comentarii...... pentru asta e un forum :P :D
ESL Admin

Psycho
Initiat

Re: O propunere...

Mesaj de Psycho » Dum 06 Noi, 2005 9:56 am

UrLa FoaMeA In NoI scrie:Dupa parerea mea, forumul ar fi mult mai interesant daca ar avea mai multe topicuri despre diferite lucruri ... in primul rand ar fi bun un topic "Bancuri", "Cafeneaua jucatorilor" s.a
In al doilea rand ar fi bine dak s-ar putea pune poze mai mari dekat 6kb si 80/80 ... e mult prea mic ( parerea mea).

Astept comentarii...... pentru asta e un forum :P :D

topicurile poti sa le faci tu. despre avatare , e de ajuns ca adminu' sa selecteze 'yes' de la 'permite avatare la distanta'

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Dum 06 Noi, 2005 7:32 pm

Eu spuneam sa fie ceva de genul din cele mentionate mai sus :) ca de ex " Despre Forum " , " Provocari la Duel" sa mai fie si "Bancuri" , "La o tzigara" etc .. :lol: :lol: :lol:
ESL Admin

Wussie
Site Admin

Mai usor cu tigarile, daca vede maica-ta forumul asta ? :))

Mesaj de Wussie » Lun 07 Noi, 2005 12:47 am

Toate se rezolva pe acest forum, doar vrem sa fie cel mai cool, nu ? ;)
V-am facut loc pentru bancuri la sectiunea "Discutii libere", sa va vad ce scoateti din voi...
Avatarurile se pot uploada foarte comod din calculatorul fiecaruia, asa a facut deja Urla Foamea daca nu ma insel.
Se va rezolva si cu marirea dimensiunii.
Ultima oară modificat Dum 14 Mai, 2006 12:36 pm de către Wussie, modificat 1 dată în total.
==> Born to frag <==

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Lun 07 Noi, 2005 10:31 am

Dap...eu am uploadat avatarul din calculator ... dar mai aveam ceva poze care au 125 pe 125 si 25 de kb.... deci tot ma declar nemultumit ... dar asta e :P ... Multumesc oricum pentru 100 pe 100 si 10kb :P :lol:
ESL Admin

Paladinus
Initiat

Mesaj de Paladinus » Dum 19 Mar, 2006 3:24 pm

Pt. Pro-cleaner:

Te-am avut la Alias List o perioada de timp . Cred ca avem acelasi IP sau/si suntem pe aceeasi retea.Poate-mi dai si mie adresa ta de e-mail cumva, sa vedem cum intram pe DC++ .
Sa mai intrii pe nimbus - poate ne-ntalnim odata. :)

ioana
Junior

Mesaj de ioana » Joi 20 Noi, 2008 6:05 pm

Propun un nou design al site-ului. Alte culori sau ceva de genu, ca e destul de obositor. Eu ma gandeam la un gri mai inchis pt site, si cu un gri deschis, scrisul.
Ultima oară modificat Joi 20 Noi, 2008 6:11 pm de către ioana, modificat 1 dată în total.
Tu esti un dar pentru aceasta lume, o lucrare de arta divina, semnata de Dumnezeu.

ioana
Junior

Mesaj de ioana » Joi 20 Noi, 2008 6:06 pm

Aaaa....si propun sa fie vizitat mai des forumul. :P
Tu esti un dar pentru aceasta lume, o lucrare de arta divina, semnata de Dumnezeu.

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Joi 20 Noi, 2008 6:51 pm

Pai designul actual al sitului prezinta deja un fond gri foarte inchis si text gri deschis. Lucrez de ceva vreme la o noua conceptie grafica pentru site, dar merge greu pentru ca imi ramane foarte putin timp pentru asta. Tot ce va pot spune acum este ca va fi tot pe fond intunecat, mult mai modern ca aspect si va aparea online cel mai probabil pe la inceputul lui 2009. Am preferat fondul intunecat pentru a ma conforma graficii folosite preponderent in shootere, cat si pentru ca mi se pare mult mai putin obositor pentru ochi decat un fond alb. Eu personal am reglat si lumina si contrastul monitorului meu la cca 50% tocmai ca sa nu-mi oboseasca vederea, asa il folosesc tot timpul. Mai am 2 preseturi cu contrast marit pe care le folosesc doar cand vad filme sau cand joc shootere. Asta va recomand si voua.
Pentru sugestii referitoare la site totusi scrieti-mi ideile voastre in sectiunea speciala "Despre site-ul NIMBUS", si nu aici.
Multumesc pentru interesul acordat de voi sitului si forumului.

@ioana: forumul e destul de vizitat, dar vizitatorii vad ca se indura cam greu sa se manifeste in scris... Mai mult curaj ! Parerile voastre conteaza !
==> Born to frag <==

Scrie răspuns