Trezirea!

Meciuri si competitii: planificari, provocari, comentarii

Moderator: Wussie

Tifos
Initiat

Trezirea!

Mesaj de Tifos » Mar 20 Mai, 2008 8:05 pm

fratilor suntem clan sau ce puii mei se intampla cu noi?..inactivi pe forum,inactivi in war-uri nimic..nu se poate asa ceva!

pentru inceput am putea organiza cateva meciuri de 3vs3,6vs6 contra clanurilor romanesti ohka,prz,ro@...dar e nevoie si de putina atentie din partea voastra..si asa nu cred ca mai mult de 5 oameni citesc ce scriu eu pe aici iar din astia 2-3 sa vina cu un raspuns pozitiv! Cred ca suntem in jur de 10 membrii activi si nu cred ca strica recrutarea de noi membrii in clan disponibili pt o echipa de war.

in concluzie.. cei care tin la nqw si vor sa participe in vreun fel la "renasterea" clanului sa posteze aici..danke

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Mar 20 Mai, 2008 11:40 pm

Te inseli frate Tifos, suntem multi care urmarim forumul, ia sa vezi ce repede ne adunam aci la subiectul asta :)
Excelenta initiativa ! hai sa "dam sut in niste fund" !! :dwarf:
Eu m-as baga, daca nu se baga altii mai capabili. Preferabil sa fim cat mai multi, ca sa nu se cunoasca cat sunt de noob :P
Hai sa ne anuntam cat mai repede participarea ca sa ramana timp sa lansam si o provocare sau 2 si poate sa jucam si 1-2 meciuri de antrenament inainte, ca io recunosc ca mi-am iesit tare din forma.
In principiu am putea programa meciul vineri seara tarziu sau duminica toata ziua, daca ar fi dupa mine, eventual chiar si sambata dupa-amiaza.
==> Born to frag <==

Tifos
Initiat

Mesaj de Tifos » Mie 21 Mai, 2008 7:31 pm

nu va inghesuiti :P ...in fine...2 meciuri is deja aranjate..vs Prz vineri de la h 20...si sambata cu ohka probabil dupa-amiaza(15-16)..cu Ro@ e posibil sa jucam marti dc ei gasesc 6 oameni disponibili pana atunci...

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Mie 21 Mai, 2008 9:41 pm

nQw vs AREiP(my new clan) ? Interested?
ESL Admin

viper
Junior

Mesaj de viper » Joi 22 Mai, 2008 3:15 pm

ai uitat niste "amanunte": vezi: http://www.nimbus.ro/forum/viewtopic.php?t=85 :lol:
[url=http://et.splatterladder.com/?mod=playerinfo&idx=17844890][img]http://etsigs.splatterladder.com/sl_userbar/17844890.jpg[/img][/url]

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Joi 22 Mai, 2008 3:36 pm

Hehe!

Alea sunt pentru necunoscuti, straini. La mine nu e necesar... cred :D
ESL Admin

Tiger
Veteran

Mesaj de Tiger » Joi 22 Mai, 2008 8:02 pm

Si eu pot sa joc dar nu ma pot ocupa de organizare ...De ex in ultima saptamana am vreo 4 meciuri in clanbase (3v3 european ladder) chiar daca nu am timp, pentru ca un prieten se ocupa ...aici nu cred ca gasim pe cineva atat de dispus.

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Joi 22 Mai, 2008 8:40 pm

Pai cum nu? Deja se ocupa Tifos de organizare !
Noi ramane doar sa confirmam participarea.
Dar cum zicea si Tifos, n-are rost sa va grabiti asa tare sa confirmati toti odata, doar mai e o gramada de timp pana .... MAAAAAAAAINEEEEEEEEE !!
==> Born to frag <==

spitfire
Initiat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj de spitfire » Vin 23 Mai, 2008 11:51 pm

Asta da initiativa...
cat imi permite timpul.... ma bag la toate meciurile..si sper sa ardem pe vreo cativa mai di pi la noi...si apoi mai facem rost de cateva meciuri si cu cateva clanuri de pe afara....

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Sâm 24 Mai, 2008 12:02 am

Mda, aproape ca am reusit sa ne mobilizam in ultima clipa eu, Tifos, Rhino, Molokai, Spitfire si cu ajutorul lui Loverboy am facut de un 6v6 amical.
Multumim pentru participare si lui Roonny care se oferise ca rezerva si era cat pe aci sa joace.
Pentru PRZ au jucat DMI, Viper, Ioana, Quicksilver, Godfather si Mario.
Serverul a fost Nimbus, care cu noul config de clanwar a mers binisor, fara probleme. Hartile au fost adlernest, braundorf si supply, scor 6-0.
Urmatorul meci e programat pentru Sambata orele 15-16 contra ohka.
Poate avem prezenta mai numeroasa, ca vom avea nevoie sa aratam tot ce putem de data asta. Tiger, ai vreun gand ?
==> Born to frag <==

Wussie
Site Admin

Mesaj de Wussie » Vin 02 Ian, 2009 7:02 pm

Daniel ne-a provocat la un 6v6 amical ro@ vs nQw, pentru sambata sau duminica seara, de preferinta dupa 21:30. Au zis ca sunt dispusi sa joace mai multe harti, pentru evaluarea starii echipei lor.
Ma gandesc ca si la noi s-ar cere o "evaluare", in sensul daca suntem in stare sa ne adunam 6 insi ca la noi asta e de fapt marea provocare :)
Pana acum au confirmat Wuss, Lover si Tifos, proaspat iesit de la naftalina pentru ocazia asta.
Ii asteptam si pe Spitfire, , Rhino, Molokai, Speedy, poate chiar Exelero sau altcineva care are bunavointa sa confirme aci. Daca ne adunam repede poate reusim sa-i anuntam cu o zi inainte si pe oponentii nostri, asa cum au cerut.
==> Born to frag <==

Tiger
Veteran

Mesaj de Tiger » Lun 05 Ian, 2009 7:45 pm

"Poate chiar si Exelero" ....stii ca pe mine te poti baza oricand doar ca nu ma pot ocupa sa aranjez eu astfel de war-uri. O sa incerc sa urmaresc topicul cat pot de des ...oricum, rugamintea mea este sa ma anunti si pe Ym! De abia astept sa le dau la cap :D

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Re: Trezirea!

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Joi 09 Apr, 2009 5:19 pm

Mai traieste nQw?
Oameni buni, sunt o multime de competitii in care puteti participa.
Cum zice titlul topic-ului: TREZIREA!
ESL Admin

speedyblur
Initiat

Re: Trezirea!

Mesaj de speedyblur » Joi 07 Mai, 2009 9:27 am

Let's do it!
[url=http://et.splatterladder.com/?mod=playerinfo&idx=22878115][img]http://etsigs.splatterladder.com/bur7on-1/22878115.jpg[/img][/url]
If you can’t beat them, do not join them. Arrange to have them beaten.
SpeedyBlur

Scrie răspuns