nQw vs [R.I.P]

Meciuri si competitii: planificari, provocari, comentarii

Moderator: Wussie

Tiger
Veteran

Mesaj de Tiger » Lun 07 Aug, 2006 4:55 pm

Hm am citit mesajul de "n" ori si nu vad unde te-am jignit :-? . Ca am zis ca v-am batut mai usor cu tine in ekipa ? pai ce vrei daca asa e ? :ar7: nu observ ofensa...Si stai calm cu "normal" si "banal" ca voi mai aveti mult de munca pana sa ajungeti la normal si banal :rock: . Propun clanului sa nu mai acceptam war-uri pana nu sunteti pregatiti ! :sal:

Risc sa imi dau iar cu parerea si spun ca cel mai bun jucator de la RIP a fost body. GG bogdanel !

De aia am si iesit din RIP ca faceai prea multe reguli stupide si mi se parea ca doar gura e de tine :bspank: , erai mare si tare si cand era vorba de joaca niciodata nu ai surprins (pt mine nuj cum i-ai fraierit pe ceilalti, nu ma intrereseaza). Singura perioada cand mi-a placut cum ai jucat a fost pe vremea grevei profesorilor. Din 2006 esti de recunoscut...
)+D
Mai calmeaza-te cu jignirile ca nu jignesc pe nimeni, poti sa iei cuvintele mele ca pe niste sfaturi de la un jucator mai batran si experimentat.:kiss: (crede-ma stiu regulamentul perfect incat sa imi dau seama cand sunt la limita, ca la fotbal..."intrarea la limita regulamentului", cand o sa primesc "galben" o sa ma calmez dar atat timp cat tu ma faci pe mine noob mereu pe yahoo messenger o sa raman la limita regulamentului) :ar20:

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Mar 08 Aug, 2006 1:02 pm

am doar atat sa-ti spun :

Tiger is a noob!

EDIT : si inca ceva , acum nu o spun in gluma , si nici nu e legat de ET!
ESL Admin

Tiger
Veteran

Mesaj de Tiger » Mie 09 Aug, 2006 12:59 pm

Foamea te rog sa nu mai postezi offtopicuri ca aici nu e rip forum, e NIMBUS forum, un forum respectat. Daca vrei sa imi arati ceva imi arati in joc ca gura mare stiu ca ai . :own:

UrLa FoaMeA In NoI
1 avertisment

Mesaj de UrLa FoaMeA In NoI » Mie 09 Aug, 2006 3:45 pm

Tiger scrie:Foamea te rog sa nu mai postezi offtopicuri ca aici nu e rip forum, e NIMBUS forum, un forum respectat. Daca vrei sa imi arati ceva imi arati in joc ca gura mare stiu ca ai . :own:
dar nu am postat off-topic ... mai on-topic ca asa nu se putea ...
ESL Admin

Scrie răspuns